2018 - ŘEPORYJE "C" - KRAJSKÁ SOUTĚŽ 5. TŘÍDA

ŘEPORYJE "A" - ŘEPORYJE "B" - ŘEPORYJE "C" - MLÁDEŽ

Předchozí sezóna <> Následující sezóna



Tabulka výsledků:


Pořadí Tým Zápasů V R P Skore Body
1 CHK Košíře 14 13 1 0 69 : 18 27
2 Žižkov "C" 13 10 0 3 42 : 26 20
3 Řeporyje "C" 14 6 5 3 49 : 31 17
4 Hasiči 14 7 0 7 37 : 45 14
5 Pankrác "F" 14 5 2 7 41 : 37 12
6 Pankrác "E" 14 4 4 6 38 : 33 12
7 Modřany "B" 14 1 3 10 29 : 56 5
8 Jinonice 13 1 1 11 14 : 73 3

Rozlosování:


Č. utkání Datum utkání Domácí Hosté Skore
1 17.04.2018 17:00 Pankrác "F" Pankrác "E" 3:2
2 17.04.2018 17:00 Modřany "B" Hasiči 3:4
3 16.04.2018 17:00 CHK Košíře Žižkov "C" 4:1
4 17.04.2018 17:00 Jinonice Řeporyje "C" 0:5
5 25.04.2018 17:00 Pankrác "E" Modřany "B" 4:1
6 24.04.2018 17:00 Žižkov "C" Pankrác "F" 3:2
7 24.04.2018 17:00 Hasiči Jinonice 6:1
8 25.04.2018 17:00 Řeporyje "C" CHK Košíře 1:4
9 02.05.2018 17:00 Žižkov "C" Pankrác "E" 3:0
10 02.05.2018 17:00 Jinonice Modřany "B" 3:3
11 02.05.2018 17:00 Pankrác "F" Řeporyje "C" 3:3
12 03.05.2018 17:00 CHK Košíře Hasiči 5:1
13 09.05.2018 17:00 Pankrác "E" Jinonice 7:0
14 09.05.2018 17:00 Řeporyje "C" Žižkov "C" 3:2
15 09.05.2018 17:00 Modřany "B" CHK Košíře 0:5
16 09.05.2018 17:00 Hasiči Pankrác "F" 4:1
17 16.05.2018 17:00 Řeporyje "C" Pankrác "E" 2:2
18 14.05.2018 17:00 CHK Košíře Jinonice 5:1
19 15.05.2018 17:00 Žižkov "C" Hasiči 5:0
20 15.05.2018 17:00 Pankrác "F" Modřany "B" 6:1
21 23.05.2018 17:00 Pankrác "E" CHK Košíře 0:6
22 22.05.2018 17:00 Hasiči Řeporyje "C" 2:1
23 22.05.2018 17:00 Jinonice Pankrác "F" 0:6
24 22.05.2018 17:00 Modřany "B" Žižkov "C" 2:4
25 05.06.2018 17:00 Hasiči Pankrác "E" 4:2
26 29.05.2018 17:00 Pankrác "F" CHK Košíře 2:5
27 30.05.2018 17:00 Řeporyje "C" Modřany "B" 4:3
28 29.05.2018 17:00 Žižkov "C" Jinonice 5:2
29 13.06.2018 17:00 Pankrác "E" Pankrác "F" 2:2
30 12.06.2018 17:00 Hasiči Modřany "B" 5:2
31 12.06.2018 17:00 Žižkov "C" CHK Košíře 3:5
32 19.09.2018 17:00 Řeporyje "C" Jinonice 9:0
33 19.06.2018 17:00 Modřany "B" Pankrác "E" 3:3
34 19.06.2018 17:00 Pankrác "F" Žižkov "C" 1:2
35 19.06.2018 17:00 Jinonice Hasiči 4:2
36 18.06.2018 17:00 CHK Košíře Řeporyje "C" 3:3
37 27.06.2018 17:00 Pankrác "E" Žižkov "C" 1:2
38 26.06.2018 17:00 Modřany "B" Jinonice 6:1
39 27.06.2018 17:00 Řeporyje "C" Pankrác "F" 7:1
40 26.06.2018 17:00 Hasiči CHK Košíře 1:6
41 28.08.2018 17:00 Jinonice Pankrác "E" 1:5
42 28.08.2018 17:00 Žižkov "C" Řeporyje "C" 4:3
43 27.08.2018 17:00 CHK Košíře Modřany "B" 7:0
44 28.08.2018 17:00 Pankrác "F" Hasiči 2:4
45 05.09.2018 17:00 Pankrác "E" Řeporyje "C" 2:2
46 04.09.2018 17:00 Jinonice CHK Košíře 1:7
47 04.09.2018 17:00 Hasiči Žižkov "C" 2:4
48 04.09.2018 17:00 Modřany "B" Pankrác "F" 1:3
49 10.09.2018 16:30 CHK Košíře Pankrác "E" 4:2
50 12.09.2018 16:30 Řeporyje "C" Hasiči 3:2
51 11.09.2018 16:30 Pankrác "F" Jinonice 7:0
52 11.09.2018 16:30 Žižkov "C" Modřany "B" 4:1
53 19.09.2018 16:30 Pankrác "E" Hasiči 6:0
54 17.09.2018 16:30 CHK Košíře Pankrác "F" 3:2
55 18.09.2018 16:30 Modřany "B" Řeporyje "C" 3:3
56 18.09.2118 16:30 Jinonice Žižkov "C" -