2018 - ŘEPORYJE "C" - KRAJSKÁ SOUTĚŽ 5. TŘÍDA

ŘEPORYJE "A" - ŘEPORYJE "B" - ŘEPORYJE "C" - MLÁDEŽ

Předchozí sezóna <> Následující sezóna



Tabulka výsledků:


Pořadí Tým Zápasů V R P Skore Body
1 CHK Košíře 10 9 1 0 48 : 13 19
2 Žižkov "C" 10 7 0 3 30 : 20 14
3 Řeporyje "C" 9 4 3 2 29 : 20 11
4 Hasiči 9 5 0 4 25 : 28 10
5 Pankrác "F" 10 3 2 5 27 : 29 8
6 Pankrác "E" 9 2 3 4 21 : 22 7
7 Jinonice 7 1 0 6 8 : 36 2
8 Modřany "B" 8 0 1 7 15 : 35 1

Rozlosování:


Č. utkání Datum utkání Domácí Hosté Skore
1 17.04.2018 17:00 Pankrác "F" Pankrác "E" 3:2
2 17.04.2018 17:00 Modřany "B" Hasiči 3:4
3 16.04.2018 17:00 CHK Košíře Žižkov "C" 4:1
4 17.04.2018 17:00 Jinonice Řeporyje "C" 0:5
5 25.04.2018 17:00 Pankrác "E" Modřany "B" 4:1
6 24.04.2018 17:00 Žižkov "C" Pankrác "F" 3:2
7 24.04.2018 17:00 Hasiči Jinonice 6:1
8 25.04.2018 17:00 Řeporyje "C" CHK Košíře 1:4
9 02.05.2018 17:00 Žižkov "C" Pankrác "E" 3:0
10 02.09.2018 17:00 Jinonice Modřany "B" -
11 02.05.2018 17:00 Pankrác "F" Řeporyje "C" 3:3
12 03.05.2018 17:00 CHK Košíře Hasiči 5:1
13 09.05.2018 17:00 Pankrác "E" Jinonice 7:0
14 09.05.2018 17:00 Řeporyje "C" Žižkov "C" 3:2
15 09.05.2018 17:00 Modřany "B" CHK Košíře 0:5
16 09.05.2018 17:00 Hasiči Pankrác "F" 4:1
17 16.05.2018 17:00 Řeporyje "C" Pankrác "E" 2:2
18 14.05.2018 17:00 CHK Košíře Jinonice 5:1
19 15.05.2018 17:00 Žižkov "C" Hasiči 5:0
20 15.05.2018 17:00 Pankrác "F" Modřany "B" 6:1
21 23.05.2018 17:00 Pankrác "E" CHK Košíře 0:6
22 22.05.2018 17:00 Hasiči Řeporyje "C" 2:1
23 22.05.2018 17:00 Jinonice Pankrác "F" 0:6
24 22.05.2018 17:00 Modřany "B" Žižkov "C" 2:4
25 29.07.2018 17:00 Hasiči Pankrác "E" -
26 29.05.2018 17:00 Pankrác "F" CHK Košíře 2:5
27 30.05.2018 17:00 Řeporyje "C" Modřany "B" 4:3
28 29.05.2018 17:00 Žižkov "C" Jinonice 5:2
29 13.06.2018 17:00 Pankrác "E" Pankrác "F" 2:2
30 12.06.2018 17:00 Hasiči Modřany "B" 5:2
31 12.06.2018 17:00 Žižkov "C" CHK Košíře 3:5
32 13.09.2018 17:00 Řeporyje "C" Jinonice -
33 19.06.2018 17:00 Modřany "B" Pankrác "E" 3:3
34 19.06.2018 17:00 Pankrác "F" Žižkov "C" 1:2
35 19.06.2018 17:00 Jinonice Hasiči 4:2
36 18.06.2018 17:00 CHK Košíře Řeporyje "C" 3:3
37 27.06.2018 17:00 Pankrác "E" Žižkov "C" 1:2
38 26.09.2018 17:00 Modřany "B" Jinonice -
39 27.06.2018 17:00 Řeporyje "C" Pankrác "F" 7:1
40 26.06.2018 17:00 Hasiči CHK Košíře 1:6
41 28.08.2018 17:00 Jinonice Pankrác "E" -
42 28.08.2018 17:00 Žižkov "C" Řeporyje "C" -
43 27.08.2018 17:00 CHK Košíře Modřany "B" -
44 28.08.2018 17:00 Pankrác "F" Hasiči -
45 05.09.2018 17:00 Pankrác "E" Řeporyje "C" -
46 04.09.2018 17:00 Jinonice CHK Košíře -
47 04.09.2018 17:00 Hasiči Žižkov "C" -
48 04.09.2018 17:00 Modřany "B" Pankrác "F" -
49 10.09.2018 16:30 CHK Košíře Pankrác "E" -
50 12.09.2018 16:30 Řeporyje "C" Hasiči -
51 11.09.2018 16:30 Pankrác "F" Jinonice -
52 11.09.2018 16:30 Žižkov "C" Modřany "B" -
53 19.09.2018 16:30 Pankrác "E" Hasiči -
54 17.09.2018 16:30 CHK Košíře Pankrác "F" -
55 18.09.2018 16:30 Modřany "B" Řeporyje "C" -
56 18.09.2018 16:30 Jinonice Žižkov "C" -