2019 - ŘEPORYJE "A" - KRAJSKÝ PŘEBOR

ŘEPORYJE "A" - ŘEPORYJE "B" - ŘEPORYJE "C"- MLÁDEŽ

Předchozí sezóna <> Následující sezóna

Tabulka výsledků:


Pořadí Tým Zápasů V R P Skore Body
1 Čakovice "C" 14 13 0 1 77 : 21 26
2 Solidarita "A" 14 12 0 2 84 : 21 24
3 Pankrác "B" 14 10 0 4 48 : 33 20
4 Řeporyje "A" 14 6 0 8 39 : 51 12
5 Santoška "A" 14 4 1 9 36 : 60 9
6 Žl. Lázně "A" 14 4 0 10 27 : 71 8
7 Vršovice "A" 14 3 1 10 30 : 57 7
8 Vinoř 14 2 2 10 29 : 56 6

Rozlosování:


Č. utkání Datum utkání Domácí Hosté Skore
1 16.04.2019 17:00 Žl. Lázně "A" Řeporyje "A" 1:6
2 16.04.2019 17:00 Santoška "A" Solidarita "A" 3:6
3 16.04.2019 17:00 Čakovice "C" Vinoř 8:0
4 15.04.2019 17:00 Pankrác "B" Vršovice "A" 2:1
5 25.04.2019 17:00 Řeporyje "A" Santoška "A" 5:2
6 24.04.2019 17:00 Vinoř Žl. Lázně "A" 0:4
7 25.04.2019 17:00 Solidarita "A" Pankrác "B" 5:3
8 24.04.2019 17:00 Vršovice "A" Čakovice "C" 0:7
9 02.05.2019 17:00 Vinoř Řeporyje "A" 2:5
10 16.05.2019 17:00 Pankrác "B" Santoška "A" 4:3
11 30.04.2019 17:00 Žl. Lázně "A" Vršovice "A" 1:6
12 30.04.2019 17:00 Čakovice "C" Solidarita "A" 2:0
13 20.06.2019 17:00 Řeporyje "A" Pankrác "B" 3:4
14 23.09.2019 16:30 Vršovice "A" Vinoř 0:0
15 07.05.2019 17:00 Santoška "A" Čakovice "C" 2:7
16 09.05.2019 17:00 Solidarita "A" Žl. Lázně "A" 9:1
17 15.05.2019 17:00 Vršovice "A" Řeporyje "A" 2:4
18 14.05.2019 17:00 Čakovice "C" Pankrác "B" 4:1
19 16.05.2019 17:00 Vinoř Solidarita "A" 2:5
20 14.05.2019 17:00 Žl. Lázně "A" Santoška "A" 4:3
21 23.05.2019 17:00 Řeporyje "A" Čakovice "C" 0:7
22 23.05.2019 17:00 Solidarita "A" Vršovice "A" 6:1
23 20.05.2019 17:00 Pankrác "B" Žl. Lázně "A" 5:1
24 21.05.2019 17:00 Santoška "A" Vinoř 3:1
25 30.05.2019 17:00 Solidarita "A" Řeporyje "A" 7:1
26 28.05.2019 17:00 Žl. Lázně "A" Čakovice "C" 1:6
27 29.05.2019 17:00 Vršovice "A" Santoška "A" 2:3
28 29.05.2019 17:00 Vinoř Pankrác "B" 1:5
29 13.06.2019 17:00 Řeporyje "A" Žl. Lázně "A" 2:4
30 13.06.2019 17:00 Solidarita "A" Santoška "A" 7:1
31 12.06.2019 17:00 Vinoř Čakovice "C" 2:5
32 12.06.2019 17:00 Vršovice "A" Pankrác "B" 2:5
33 18.06.2019 17:00 Santoška "A" Řeporyje "A" 0:4
34 18.06.2019 17:00 Žl. Lázně "A" Vinoř 4:3
35 17.06.2019 17:00 Pankrác "B" Solidarita "A" 3:2
36 18.06.2019 17:00 Čakovice "C" Vršovice "A" 8:0
37 27.06.2019 17:00 Řeporyje "A" Vinoř 4:1
38 25.06.2019 17:00 Santoška "A" Pankrác "B" 2:7
39 04.09.2019 17:00 Vršovice "A" Žl. Lázně "A" 6:1
40 27.06.2019 17:00 Solidarita "A" Čakovice "C" 7:1
41 26.08.2019 17:00 Pankrác "B" Řeporyje "A" 2:0
42 28.08.2019 17:00 Vinoř Vršovice "A" 7:2
43 27.08.2019 17:00 Čakovice "C" Santoška "A" 7:1
44 27.08.2019 17:00 Žl. Lázně "A" Solidarita "A" 1:9
45 05.09.2019 17:00 Řeporyje "A" Vršovice "A" 2:6
46 02.09.2019 17:00 Pankrác "B" Čakovice "C" 1:4
47 05.09.2019 17:00 Solidarita "A" Vinoř 6:2
48 03.09.2019 17:00 Santoška "A" Žl. Lázně "A" 6:1
49 10.09.2019 16:30 Čakovice "C" Řeporyje "A" 5:3
50 11.09.2019 16:30 Vršovice "A" Solidarita "A" 0:7
51 10.09.2019 16:30 Žl. Lázně "A" Pankrác "B" 0:4
52 11.09.2019 16:30 Vinoř Santoška "A" 3:3
53 19.09.2019 16:30 Řeporyje "A" Solidarita "A" 0:8
54 17.09.2019 16:30 Čakovice "C" Žl. Lázně "A" 6:3
55 17.09.2019 16:30 Santoška "A" Vršovice "A" 4:2
56 16.09.2019 16:30 Pankrác "B" Vinoř 2:5