2019 - ŘEPORYJE "B" - KRAJSKÁ SOUTĚŽ 2. TŘÍDA

ŘEPORYJE "A" - ŘEPORYJE "B" - ŘEPORYJE "C"- MLÁDEŽ

Předchozí sezóna <> Následující sezóna

Tabulka výsledků:


Pořadí Tým Zápasů V R P Skore Body
1 Pankrác "C" 10 7 1 2 39 : 21 15
2 Petrovice "B" 10 7 1 2 42 : 19 15
3 Žižkov "A" 10 6 2 2 32 : 21 14
4 Řeporyje "B" 10 4 1 5 35 : 31 9
5 Watto "A" 8 4 1 3 26 : 21 9
6 Vršovice "B" 9 2 2 5 19 : 30 6
7 Košíře 10 2 0 8 16 : 48 4
8 Čimice 9 2 0 7 18 : 36 4

Rozlosování:


Č. utkání Datum utkání Domácí Hosté Skore
1 16.04.2019 17:00 Košíře Řeporyje "B" 1:7
2 18.04.2019 17:00 Vršovice "B" Čimice 2:4
3 18.04.2019 17:00 Pankrác "C" Petrovice "B" 4:3
4 17.04.2019 17:00 Watto "A" Žižkov "A" 1:4
5 23.04.2019 17:00 Řeporyje "B" Vršovice "B" 2:3
6 23.04.2019 17:00 Petrovice "B" Košíře 4:3
7 23.04.2019 17:00 Čimice Watto "A" 2:5
8 23.04.2019 17:00 Žižkov "A" Pankrác "C" 2:3
9 30.04.2019 17:00 Petrovice "B" Řeporyje "B" 7:1
10 02.05.2019 17:00 Watto "A" Vršovice "B" 3:1
11 30.04.2019 17:00 Košíře Žižkov "A" 2:3
12 02.05.2019 17:00 Pankrác "C" Čimice 3:0
13 06.05.2019 17:00 Řeporyje "B" Watto "A" 3:3
14 07.05.2019 17:00 Žižkov "A" Petrovice "B" 3:1
15 06.06.2019 17:00 Vršovice "B" Pankrác "C" 1:5
16 07.05.2019 17:00 Čimice Košíře 3:5
17 14.05.2019 17:00 Žižkov "A" Řeporyje "B" 4:2
18 16.05.2019 17:00 Pankrác "C" Watto "A" 5:3
19 04.06.2019 17:00 Petrovice "B" Čimice 7:0
20 14.05.2019 17:00 Košíře Vršovice "B" 3:1
21 20.05.2019 17:00 Řeporyje "B" Pankrác "C" 2:6
22 21.05.2019 17:00 Čimice Žižkov "A" 2:3
23 05.06.2019 17:00 Watto "A" Košíře 6:1
24 23.05.2019 17:00 Vršovice "B" Petrovice "B" 2:2
25 28.05.2019 17:00 Čimice Řeporyje "B" 1:5
26 13.06.2019 17:00 Košíře Pankrác "C" 0:7
27 28.05.2019 17:00 Žižkov "A" Vršovice "B" 3:3
28 17.09.2019 16:30 Petrovice "B" Watto "A" -
29 10.06.2019 17:00 Řeporyje "B" Košíře 4:0
30 11.06.2019 17:00 Čimice Vršovice "B" 2:4
31 11.06.2019 17:00 Petrovice "B" Pankrác "C" 3:1
32 11.06.2019 17:00 Žižkov "A" Watto "A" 2:3
33 20.06.2019 17:00 Vršovice "B" Řeporyje "B" 2:6
34 18.06.2019 17:00 Košíře Petrovice "B" 0:8
35 19.07.2019 17:00 Watto "A" Čimice -
36 20.06.2019 17:00 Pankrác "C" Žižkov "A" 3:3
37 24.06.2019 17:00 Řeporyje "B" Petrovice "B" 3:4
38 12.09.2019 16:30 Vršovice "B" Watto "A" -
39 25.06.2019 17:00 Žižkov "A" Košíře 5:1
40 25.06.2019 17:00 Čimice Pankrác "C" 4:2
41 28.08.2019 17:00 Watto "A" Řeporyje "B" -
42 27.08.2019 17:00 Petrovice "B" Žižkov "A" -
43 29.08.2019 17:00 Pankrác "C" Vršovice "B" -
44 27.08.2019 17:00 Košíře Čimice -
45 02.09.2019 17:00 Řeporyje "B" Žižkov "A" -
46 04.09.2019 17:00 Watto "A" Pankrác "C" -
47 03.09.2019 17:00 Čimice Petrovice "B" -
48 05.09.2019 17:00 Vršovice "B" Košíře -
49 12.09.2019 16:30 Pankrác "C" Řeporyje "B" -
50 10.09.2019 16:30 Žižkov "A" Čimice -
51 10.09.2019 16:30 Košíře Watto "A" -
52 10.09.2019 16:30 Petrovice "B" Vršovice "B" -
53 16.09.2019 16:30 Řeporyje "B" Čimice -
54 19.09.2019 16:30 Pankrác "C" Košíře -
55 19.09.2019 16:30 Vršovice "B" Žižkov "A" -
56 29.05.2019 17:00 Watto "A" Petrovice "B" 2:3