2019 - ŘEPORYJE "C" - KRAJSKÁ SOUTĚŽ 5. TŘÍDA

ŘEPORYJE "A" - ŘEPORYJE "B" - ŘEPORYJE "C"- MLÁDEŽ

Předchozí sezóna <> Následující sezóna

Tabulka výsledků:


Pořadí Tým Zápasů V R P Skore Body
1 Řeporyje "C" 14 11 1 2 56 : 20 23
2 Pankrác "F" 14 11 0 3 48 : 24 22
3 Kunratice 14 9 1 4 52 : 26 19
4 Modřany "B" 14 9 0 5 51 : 35 18
5 Počernice "B" 14 6 1 7 41 : 36 13
6 Rybníček 14 5 1 8 29 : 48 11
7 Watto "B" 14 1 1 12 16 : 63 3
8 Petrovice "D" 14 1 1 12 18 : 59 3

Rozlosování:


Č. utkání Datum utkání Domácí Hosté Skore
1 18.04.2019 17:00 Řeporyje "C" Pankrác "F" 3:1
2 17.04.2019 17:00 Modřany "B" Watto "B" 6:1
3 18.04.2019 17:00 Rybníček Petrovice "D" 4:2
4 17.04.2019 17:00 Kunratice Počernice "B" 4:2
5 24.04.2019 17:00 Pankrác "F" Modřany "B" 5:1
6 23.04.2019 17:00 Petrovice "D" Řeporyje "C" 2:2
7 24.04.2019 17:00 Watto "B" Kunratice 0:5
8 24.04.2019 17:00 Počernice "B" Rybníček 1:3
9 06.06.2019 17:00 Petrovice "D" Pankrác "F" 0:5
10 02.05.2019 17:00 Kunratice Modřany "B" 5:0
11 02.05.2019 17:00 Řeporyje "C" Počernice "B" 5:0
12 02.05.2019 17:00 Rybníček Watto "B" 6:1
13 09.05.2019 17:00 Pankrác "F" Kunratice 3:2
14 09.05.2019 17:00 Počernice "B" Petrovice "D" 4:2
15 09.05.2019 17:00 Modřany "B" Rybníček 6:1
16 09.05.2019 17:00 Watto "B" Řeporyje "C" 1:5
17 15.05.2019 17:00 Počernice "B" Pankrác "F" 3:4
18 24.06.2019 17:00 Rybníček Kunratice 3:2
19 02.09.2019 17:00 Petrovice "D" Watto "B" 3:1
20 16.05.2019 17:00 Řeporyje "C" Modřany "B" 2:1
21 22.05.2019 17:00 Pankrác "F" Rybníček 2:1
22 23.05.2019 17:00 Watto "B" Počernice "B" 1:3
23 25.09.2019 16:30 Kunratice Řeporyje "C" 1:3
24 11.09.2019 16:30 Modřany "B" Petrovice "D" 5:0
25 29.05.2019 17:00 Watto "B" Pankrác "F" 0:5
26 30.05.2019 17:00 Řeporyje "C" Rybníček 5:1
27 29.05.2019 17:00 Počernice "B" Modřany "B" 3:4
28 17.06.2019 17:00 Petrovice "D" Kunratice 1:5
29 12.06.2019 17:00 Pankrác "F" Řeporyje "C" 3:2
30 12.06.2019 17:00 Watto "B" Modřany "B" 3:4
31 10.06.2019 17:00 Petrovice "D" Rybníček 2:4
32 12.06.2019 17:00 Počernice "B" Kunratice 2:2
33 19.06.2019 17:00 Modřany "B" Pankrác "F" 3:4
34 20.06.2019 17:00 Řeporyje "C" Petrovice "D" 4:2
35 19.06.2019 17:00 Kunratice Watto "B" 6:2
36 20.06.2019 17:00 Rybníček Počernice "B" 0:3
37 26.06.2019 17:00 Pankrác "F" Petrovice "D" 3:1
38 26.06.2019 17:00 Modřany "B" Kunratice 5:2
39 26.06.2019 17:00 Počernice "B" Řeporyje "C" 2:6
40 26.06.2019 17:00 Watto "B" Rybníček 2:2
41 28.08.2019 17:00 Kunratice Pankrác "F" 4:2
42 26.08.2019 17:00 Petrovice "D" Počernice "B" 0:7
43 29.08.2019 17:00 Rybníček Modřany "B" 1:5
44 29.08.2019 17:00 Řeporyje "C" Watto "B" 5:0
45 04.09.2019 17:00 Pankrác "F" Počernice "B" 1:3
46 04.09.2019 17:00 Kunratice Rybníček 5:1
47 05.09.2019 17:00 Watto "B" Petrovice "D" 4:3
48 04.09.2019 17:00 Modřany "B" Řeporyje "C" 2:6
49 12.09.2019 16:30 Rybníček Pankrác "F" 1:6
50 11.09.2019 16:30 Počernice "B" Watto "B" 6:0
51 12.09.2019 16:30 Řeporyje "C" Kunratice 2:3
52 24.06.2019 17:00 Petrovice "D" Modřany "B" 0:5
53 18.09.2019 16:30 Pankrác "F" Watto "B" 4:0
54 19.09.2019 16:30 Rybníček Řeporyje "C" 1:6
55 18.09.2019 16:30 Modřany "B" Počernice "B" 4:2
56 18.09.2019 16:30 Kunratice Petrovice "D" 6:0