2019 - ŘEPORYJE "C" - KRAJSKÁ SOUTĚŽ 5. TŘÍDA

ŘEPORYJE "A" - ŘEPORYJE "B" - ŘEPORYJE "C"- MLÁDEŽ

Předchozí sezóna <> Následující sezóna

Tabulka výsledků:


Pořadí Tým Zápasů V R P Skore Body
1 Řeporyje "C" 5 4 1 0 17 : 5 9
2 Pankrác "F" 5 4 0 1 15 : 10 8
3 Rybníček 5 3 0 2 15 : 12 6
4 Kunratice 4 3 0 1 16 : 5 6
5 Modřany "B" 5 2 0 3 14 : 14 4
6 Počernice "B" 6 2 0 4 13 : 19 4
7 Petrovice "D" 3 0 1 2 6 : 10 1
8 Watto "B" 5 0 0 5 4 : 25 0

Rozlosování:


Č. utkání Datum utkání Domácí Hosté Skore
1 18.04.2019 17:00 Řeporyje "C" Pankrác "F" 3:1
2 17.04.2019 17:00 Modřany "B" Watto "B" 6:1
3 18.04.2019 17:00 Rybníček Petrovice "D" 4:2
4 17.04.2019 17:00 Kunratice Počernice "B" 4:2
5 24.04.2019 17:00 Pankrác "F" Modřany "B" 5:1
6 23.04.2019 17:00 Petrovice "D" Řeporyje "C" 2:2
7 24.04.2019 17:00 Watto "B" Kunratice 0:5
8 24.04.2019 17:00 Počernice "B" Rybníček 1:3
9 06.06.2019 17:00 Petrovice "D" Pankrác "F" -
10 02.05.2019 17:00 Kunratice Modřany "B" 5:0
11 02.05.2019 17:00 Řeporyje "C" Počernice "B" 5:0
12 02.05.2019 17:00 Rybníček Watto "B" 6:1
13 09.05.2019 17:00 Pankrác "F" Kunratice 3:2
14 09.05.2019 17:00 Počernice "B" Petrovice "D" 4:2
15 09.05.2019 17:00 Modřany "B" Rybníček 6:1
16 09.05.2019 17:00 Watto "B" Řeporyje "C" 1:5
17 15.05.2019 17:00 Počernice "B" Pankrác "F" 3:4
18 16.07.2019 17:00 Rybníček Kunratice -
19 13.07.2019 17:00 Petrovice "D" Watto "B" -
20 16.05.2019 17:00 Řeporyje "C" Modřany "B" 2:1
21 22.05.2019 17:00 Pankrác "F" Rybníček 2:1
22 23.05.2019 17:00 Watto "B" Počernice "B" 1:3
23 22.07.2019 17:00 Kunratice Řeporyje "C" -
24 11.09.2019 16:30 Modřany "B" Petrovice "D" -
25 29.05.2019 17:00 Watto "B" Pankrác "F" -
26 30.05.2019 17:00 Řeporyje "C" Rybníček -
27 29.05.2019 17:00 Počernice "B" Modřany "B" -
28 29.05.2019 17:00 Petrovice "D" Kunratice -
29 12.06.2019 17:00 Pankrác "F" Řeporyje "C" -
30 12.06.2019 17:00 Watto "B" Modřany "B" -
31 10.06.2019 17:00 Petrovice "D" Rybníček -
32 12.06.2019 17:00 Počernice "B" Kunratice -
33 19.06.2019 17:00 Modřany "B" Pankrác "F" -
34 20.06.2019 17:00 Řeporyje "C" Petrovice "D" -
35 19.06.2019 17:00 Kunratice Watto "B" -
36 20.06.2019 17:00 Rybníček Počernice "B" -
37 26.06.2019 17:00 Pankrác "F" Petrovice "D" -
38 26.06.2019 17:00 Modřany "B" Kunratice -
39 26.06.2019 17:00 Počernice "B" Řeporyje "C" -
40 26.06.2019 17:00 Watto "B" Rybníček -
41 28.08.2019 17:00 Kunratice Pankrác "F" -
42 26.08.2019 17:00 Petrovice "D" Počernice "B" -
43 29.08.2019 17:00 Rybníček Modřany "B" -
44 29.08.2019 17:00 Řeporyje "C" Watto "B" -
45 04.09.2019 17:00 Pankrác "F" Počernice "B" -
46 04.09.2019 17:00 Kunratice Rybníček -
47 05.09.2019 17:00 Watto "B" Petrovice "D" -
48 04.09.2019 17:00 Modřany "B" Řeporyje "C" -
49 12.09.2019 16:30 Rybníček Pankrác "F" -
50 11.09.2019 16:30 Počernice "B" Watto "B" -
51 12.09.2019 16:30 Řeporyje "C" Kunratice -
52 24.06.2019 17:00 Petrovice "D" Modřany "B" -
53 18.09.2019 16:30 Pankrác "F" Watto "B" -
54 19.09.2019 16:30 Rybníček Řeporyje "C" -
55 18.09.2019 16:30 Modřany "B" Počernice "B" -
56 18.09.2019 16:30 Kunratice Petrovice "D" -