2019 - ŘEPORYJE "C" - KRAJSKÁ SOUTĚŽ 5. TŘÍDA

ŘEPORYJE "A" - ŘEPORYJE "B" - ŘEPORYJE "C"- MLÁDEŽ

Předchozí sezóna <> Následující sezóna

Tabulka výsledků:


Pořadí Tým Zápasů V R P Skore Body
1 Pankrác "F" 10 9 0 1 35 : 16 18
2 Řeporyje "C" 9 7 1 1 34 : 13 15
3 Rybníček 10 5 1 4 25 : 26 11
4 Kunratice 9 5 1 3 33 : 18 11
5 Modřany "B" 9 5 0 4 30 : 26 10
6 Počernice "B" 10 3 1 6 23 : 31 7
7 Watto "B" 9 0 1 8 11 : 42 1
8 Petrovice "D" 8 0 1 7 12 : 31 1

Rozlosování:


Č. utkání Datum utkání Domácí Hosté Skore
1 18.04.2019 17:00 Řeporyje "C" Pankrác "F" 3:1
2 17.04.2019 17:00 Modřany "B" Watto "B" 6:1
3 18.04.2019 17:00 Rybníček Petrovice "D" 4:2
4 17.04.2019 17:00 Kunratice Počernice "B" 4:2
5 24.04.2019 17:00 Pankrác "F" Modřany "B" 5:1
6 23.04.2019 17:00 Petrovice "D" Řeporyje "C" 2:2
7 24.04.2019 17:00 Watto "B" Kunratice 0:5
8 24.04.2019 17:00 Počernice "B" Rybníček 1:3
9 06.06.2019 17:00 Petrovice "D" Pankrác "F" 0:5
10 02.05.2019 17:00 Kunratice Modřany "B" 5:0
11 02.05.2019 17:00 Řeporyje "C" Počernice "B" 5:0
12 02.05.2019 17:00 Rybníček Watto "B" 6:1
13 09.05.2019 17:00 Pankrác "F" Kunratice 3:2
14 09.05.2019 17:00 Počernice "B" Petrovice "D" 4:2
15 09.05.2019 17:00 Modřany "B" Rybníček 6:1
16 09.05.2019 17:00 Watto "B" Řeporyje "C" 1:5
17 15.05.2019 17:00 Počernice "B" Pankrác "F" 3:4
18 24.06.2019 17:00 Rybníček Kunratice 3:2
19 02.09.2019 17:00 Petrovice "D" Watto "B" -
20 16.05.2019 17:00 Řeporyje "C" Modřany "B" 2:1
21 22.05.2019 17:00 Pankrác "F" Rybníček 2:1
22 23.05.2019 17:00 Watto "B" Počernice "B" 1:3
23 25.09.2019 16:30 Kunratice Řeporyje "C" -
24 11.09.2019 16:30 Modřany "B" Petrovice "D" -
25 29.05.2019 17:00 Watto "B" Pankrác "F" 0:5
26 30.05.2019 17:00 Řeporyje "C" Rybníček 5:1
27 29.05.2019 17:00 Počernice "B" Modřany "B" 3:4
28 17.06.2019 17:00 Petrovice "D" Kunratice 1:5
29 12.06.2019 17:00 Pankrác "F" Řeporyje "C" 3:2
30 12.06.2019 17:00 Watto "B" Modřany "B" 3:4
31 10.06.2019 17:00 Petrovice "D" Rybníček 2:4
32 12.06.2019 17:00 Počernice "B" Kunratice 2:2
33 19.06.2019 17:00 Modřany "B" Pankrác "F" 3:4
34 20.06.2019 17:00 Řeporyje "C" Petrovice "D" 4:2
35 19.06.2019 17:00 Kunratice Watto "B" 6:2
36 20.06.2019 17:00 Rybníček Počernice "B" 0:3
37 26.06.2019 17:00 Pankrác "F" Petrovice "D" 3:1
38 26.06.2019 17:00 Modřany "B" Kunratice 5:2
39 26.06.2019 17:00 Počernice "B" Řeporyje "C" 2:6
40 26.06.2019 17:00 Watto "B" Rybníček 2:2
41 28.08.2019 17:00 Kunratice Pankrác "F" -
42 26.08.2019 17:00 Petrovice "D" Počernice "B" -
43 29.08.2019 17:00 Rybníček Modřany "B" -
44 29.08.2019 17:00 Řeporyje "C" Watto "B" -
45 04.09.2019 17:00 Pankrác "F" Počernice "B" -
46 04.09.2019 17:00 Kunratice Rybníček -
47 05.09.2019 17:00 Watto "B" Petrovice "D" -
48 04.09.2019 17:00 Modřany "B" Řeporyje "C" -
49 12.09.2019 16:30 Rybníček Pankrác "F" -
50 11.09.2019 16:30 Počernice "B" Watto "B" -
51 12.09.2019 16:30 Řeporyje "C" Kunratice -
52 24.07.2019 17:00 Petrovice "D" Modřany "B" -
53 18.09.2019 16:30 Pankrác "F" Watto "B" -
54 19.09.2019 16:30 Rybníček Řeporyje "C" -
55 18.09.2019 16:30 Modřany "B" Počernice "B" -
56 18.09.2019 16:30 Kunratice Petrovice "D" -