2019 - ŘEPORYJE - MLÁDEŽ

ŘEPORYJE "A" - ŘEPORYJE "B" - ŘEPORYJE "C"- MLÁDEŽ

Předchozí sezóna <> Následující sezóna

Soutěž mládeže se hraje turnajovým způsobem. Za umístění v turnaji
družstvo získává body (1. místo 7b., 2. místo 5b., 3. místo 4b. atd.) pro
svůj oddíl. Do celkové tabulky se započítává bodový zisk dvou nejlépe
umístěnych sestav oddílu na turnaji.

Průběžné pořadí:
1. Pankrác 65
2. Čakovice 58
3. Řeporyje 53
4. D. Počernice 22

1. Turnaj 6.5., pondělí, Pankrác, trojice
   1. Řeporyje "B" (Hendrych, Linhart, Zdrubecký)
  
2. Pankrác "C" (Pavlíček, Sláma, Talpa)
   3. Čakovice (Barnát, Mařík, Suchý)
   4. Řeporyje "A" (Holan, Hrbek, Immer)
   5. Pankrác "A" (Bádal, Pantoflíček, Půhoný)
   6. D. Počernice "A" (Havlina, Lexová, Ozgur)
   7. Pankrác "B" (Hurda, Vaněček, Veselý)         
   8. D. Počernice "B" (Kaděra, Schovánek, Trzaskalik) 

2. Turnaj 13.5., pondělí, Řeporyje, dvojice
   1. Řeporyje "A" (Holan, Zdrubecký)
  
2. Čakovice (Kalous, Suchý)
   3. Pankrác "A" (Bádal, Půhoný)
   4. D. Počernice "A" (Lexová, Ozgur) 
   5. Pankrác "C" (Pavlíček S, Pavlíček Š.)
   6. Řeporyje "C" (Hubáček, Immer)
   7. Řeporyje "B" (Hendrych, Linhart)
   8. D. Počernice "B" (Schovánek, Sommer)
   9. Pankrác "B" (Dvořák, Hurda, Kašpar)
   10. Počernice "B" (Kaděra, Trzaskalik)
  
3. Turnaj 22.5., středa, D. Počernice, trojice
  
1. Pankrác "B" (Půhoný, Vaněček, Veselý)
   2. Řeporyje (Hendrych, Immer, Linhart)
   3. Pankrác "A" (Pavlíček S., Pavlíček Š., Talpa)
   4. D. Počernice "A" (Hroník, Lexová, Ozgur)
   5. D. Počernice "B" (Kaděra, Schovánek, Trzaskalik)

4. Turnaj 29.5., středa, D. Počernice, dvojice
   1. Čakovice "A" (Kalous, Mařík)
   2. Řeporyje (Hendrych, Holan, Linhart)
   3. Pankrác "A" (Bádal, Půhoný)
   4. Pankrác "B" (Vaněček, Veselý)
   5. - 8. Čakovice "B" (Barnat, Suchý)
   5. - 8. Pankrác "C" (Hurda, Kašpar)
   5. - 8. D. Počernice "A" (Hroník, Trzaskalik)
   5. - 8. D. Počernice "B" (Kaděra, Pergner)

5. Turnaj 3.6., pondělí, Čakovice, trojice
    Přebory Prahy žáků a dorostu (rozdělené kategorie, otevřené i pro mimopražské účastníky)
    Přebor žáků:
     
1. Pankrác (Janeček, Talpa, Veselý)
      2. Čakovice (Barnat, Kubišta, Plánička)
      3. D. Počernice (Kaděra, Schovánek, Trzaskalik)

   Přebor dorostu:
    
  1. Pankrác (Cihla, Lepší, Malík)
      2. Čakovice (Kalous, Mařík, Suchý)
      3. Řeporyje (Hendrych, Holan, Hubáček)

   Po skončení přeboru se pokračovalo v turnaji vyřazovacím způsobem.
   Celkové pořadí:
   
   1. Čakovice "A" (Kalous, Mařík, Suchý)
      2. Pankrác "A" (Cihla, Lepší, Malík)
      3. Řeporyje (Hendrych, Holan, Hubáček)
     
4. Pankrác "B" (Talpa, Vaněček, Veselý)
      5. -6. Čakovice "B" (Barnat, Kubišta, Plánička)
      5.- 6. D. Počernice  (Kaděra, Schovánek, Trzaskalik)

6. Turnaj 2.9., čtvrtek, Čakovice, dvojice,
    Přebory Prahy dvojic žáků a dorostu (rozdělené kategorie, otevřené i pro mimopražské účastníky)

   
Celkové pořadí:
   
   1. Čakovice "A" (Kalous, Mařík)
      2. Čakovice "B" (Barnat, Suchý)
      3. Řeporyje (Hendrych, Linhart)
     
4. Pankrác (Pavlíček, Pavlíček)
      5. D. Počernice "A" (Lexová, Trzaskalik)
      6. D. Počernice "B" (Kaděra, Schovánek)

7. Turnaj 10.6., pondělí, Řeporyje, singl,
    Přebory Prahy žáků a dorostu (rozdělené kategorie, otevřené i pro mimopražské účastníky)


   Přebor žáků:
     
1. Čakovice (Kalous)
      2. Pankrác "A" (Vaněček)
      3. Řeporyje "A" (Linhart)
      4. Řeporyje "B" (Hendrych)
     
5. - 8. D. Počernice "A" (Kaděra)
      5. - 8. D. Počernice "B" (Schovánek)
      5. - 8. Pankrác "B" (Talpa)
      5. - 8. Pankrác "C" (Veselý)

   Přebor dorostu:
    
  1. Pankrác (Cihla)
      2. Čakovice (Mařík)
      3. Řeporyje "B" (Immer)
      4. Řeporyje "A" (Hrbek)

8. Turnaj 17.6, pondělí, Pankrác, dvojice
  
1. Čakovice (Kalous, Mařík)
   2. Pankrác "A" (Bádal, Pantoflíček, Pavlíček Štěpán)
   3. Pankrác "C" (Půhoný, Talpa)
   4. Řeporyje "A" (Hendrych, Linhart)
   5. Pankrác "B" (Vaněček, Veselý)
   6. Pankrác "D" (Hurda, Kašpar)
   7. Řeporyje "B" (Kubát, Strnad)
   8. D. Počernice (Kaděra, Trzaskalik)

9. Turnaj 24.6, pondělí, Čakovice, trojice