2022 - ŘEPORYJE "C" - KRAJSKÁ SOUTĚŽ 4. TŘÍDA

ŘEPORYJE "A" - ŘEPORYJE "B" - ŘEPORYJE "C"DOROST

Předchozí sezóna <> Následující sezóna

Tabulka výsledků:


Pořadí Tým Zápasů V R P Skore Body
1 Petrovice "C" 12 10 0 2 48 : 24 20
2 Chodov 12 8 3 1 56 : 13 19
3 Pankrác "D" 12 5 1 6 28 : 44 11
4 Radotín 12 3 4 5 30 : 26 10
5 Dejvice 12 3 3 6 27 : 36 9
6 Řeporyje "C" 12 3 3 6 24 : 43 9
7 CHK Košíře 12 1 4 7 17 : 44 6
8 volno 0 0 0 0 0 : 0 0

Rozlosování:


Č. utkání Datum utkání Domácí Hosté Skore
1 19.04.2222 00:00 volno CHK Košíře -
2 23.09.2022 17:00 Chodov Dejvice 0:0
3 20.04.2022 17:00 Pankrác "D" Řeporyje "C" 1:1
4 21.04.2022 17:00 Radotín Petrovice "C" 3:1
5 26.04.2022 17:00 CHK Košíře Chodov 1:3
6 26.04.2222 17:00 Řeporyje "C" volno -
7 26.04.2022 17:00 Dejvice Radotín 0:7
8 28.04.2022 17:00 Petrovice "C" Pankrác "D" 5:2
9 05.05.2022 17:00 Řeporyje "C" CHK Košíře 6:2
10 03.05.2022 17:00 Radotín Chodov 1:1
11 03.05.2222 17:00 volno Petrovice "C" -
12 04.05.2022 17:00 Pankrác "D" Dejvice 5:4
13 14.06.2022 17:00 CHK Košíře Radotín 2:2
14 12.05.2022 17:00 Petrovice "C" Řeporyje "C" 6:2
15 10.05.2022 17:00 Chodov Pankrác "D" 6:2
16 10.05.2222 17:00 Dejvice volno -
17 19.05.2022 17:00 Petrovice "C" CHK Košíře 5:1
18 18.05.2022 17:00 Pankrác "D" Radotín 4:3
19 19.05.2022 17:00 Řeporyje "C" Dejvice 1:4
20 19.05.2222 17:00 volno Chodov -
21 24.05.2022 17:00 CHK Košíře Pankrác "D" 4:2
22 24.05.2022 17:00 Dejvice Petrovice "C" 1:6
23 24.05.2222 17:00 Radotín volno -
24 24.05.2022 17:00 Chodov Řeporyje "C" 3:3
25 31.05.2022 17:00 Dejvice CHK Košíře 6:1
26 31.05.2222 17:00 volno Pankrác "D" -
27 02.06.2022 17:00 Petrovice "C" Chodov 4:3
28 02.06.2022 17:00 Řeporyje "C" Radotín 4:3
29 14.06.2222 17:00 CHK Košíře volno -
30 14.06.2022 17:00 Dejvice Chodov 1:5
31 16.06.2022 17:00 Řeporyje "C" Pankrác "D" 1:5
32 16.06.2022 17:00 Petrovice "C" Radotín 3:2
33 21.06.2022 17:00 Chodov CHK Košíře 7:1
34 21.06.2222 17:00 volno Řeporyje "C" -
35 21.06.2022 17:00 Radotín Dejvice 2:2
36 22.06.2022 17:00 Pankrác "D" Petrovice "C" 0:6
37 28.09.2022 17:00 CHK Košíře Řeporyje "C" 0:0
38 28.06.2022 17:00 Chodov Radotín 5:0
39 28.06.2222 17:00 Petrovice "C" volno -
40 28.06.2022 17:00 Dejvice Pankrác "D" 4:0
41 23.09.2022 17:00 Radotín CHK Košíře 0:0
42 25.08.2022 17:00 Řeporyje "C" Petrovice "C" 2:3
43 24.08.2022 17:00 Pankrác "D" Chodov 0:7
44 24.08.2222 17:00 volno Dejvice -
45 01.09.2022 17:00 CHK Košíře Petrovice "C" 1:6
46 30.08.2022 17:00 Radotín Pankrác "D" 2:3
47 30.08.2022 17:00 Dejvice Řeporyje "C" 2:3
48 30.08.2222 17:00 Chodov volno -
49 07.09.2022 16:30 Pankrác "D" CHK Košíře 4:1
50 08.09.2022 16:30 Petrovice "C" Dejvice 3:0
51 08.09.2222 16:30 volno Radotín -
52 08.09.2022 16:30 Řeporyje "C" Chodov 0:9
53 13.09.2022 16:30 CHK Košíře Dejvice 3:3
54 13.09.2222 16:30 Pankrác "D" volno -
55 13.09.2022 16:30 Chodov Petrovice "C" 7:0
56 13.09.2022 16:30 Radotín Řeporyje "C" 5:1