2022 - ŘEPORYJE DOROST - DOROSTENECKÁ LIGA SK. A

ŘEPORYJE "A" - ŘEPORYJE "B" - ŘEPORYJE "C"DOROST

Předchozí sezóna <> Následující sezóna



Tabulka:

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body
1. TJ Radomyšl 10 9 0 1 48:22 23
2. TJ Baník Stříbro 10 6 0 4 38:32 16
3. TJ Dynamo Č.Budějovice 10 3 0 7 36:34 15
4. TJ Sokol Řeporyje 10 4 0 6 36:34 14
5. SK Liapor Witte K. Vary 10 5 0 5 26:44 12
6. TJ Plzeň - Bílá Hora 10 3 0 7 26:44 10




Č.u. Datum Čas Domácí Hosté Skore
1 10.4.2022 10:00 TJ Plzeň - Bílá Hora TJ Radomyšl 1:6
2 10.4.2022 12:00 SK Liapor K. Vary TJ Baník Stříbro 1:6
3 10.4.2022 12:00 TJ Dynamo Č.Budějovice TJ Sokol Řeporyje 6:1
4 24.4.2022 12:00 TJ Sokol Řeporyje TJ Plzeň - Bílá Hora 3:4
5 24.4.2022 14:00 TJ Radomyšl SK Liapor K. Vary 6:1
6 24.4.2022 12:00 TJ Baník Stříbro TJ Dynamo Č.Budějovice 1:6
7 1.5.2022 10:00 TJ Plzeň - Bílá Hora TJ Baník Stříbro 3:4
8 1.5.2022 12:00 TJ Sokol Řeporyje TJ Radomyšl 1:6
9 1.5.2022 12:00 TJ Dynamo Č.Budějovice SK Liapor K. Vary 3:4
10 8.5.2022 12:00 SK Liapor K. Vary TJ Plzeň - Bílá Hora 4:3
11 8.5.2022 14:00 TJ Radomyšl TJ Dynamo Č.Budějovice 4:3
12 8.5.2022 12:00 TJ Baník Stříbro TJ Sokol Řeporyje 2:5
13 15.5.2022 10:00 TJ Plzeň - Bílá Hora TJ Dynamo Č.Budějovice 4:3
14 15.5.2022 12:00 TJ Baník Stříbro TJ Radomyšl 3:4
15 15.5.2022 12:00 TJ Sokol Řeporyje SK Liapor K. Vary 3:4
16 22.5.2022 14:00 TJ Radomyšl TJ Plzeň - Bílá Hora 6:1
17 22.5.2022 12:00 TJ Baník Stříbro SK Liapor K. Vary 5:2
18 22.5.2022 12:00 TJ Sokol Řeporyje TJ Dynamo Č.Budějovice 7:0
19 29.5.2022 10:00 TJ Plzeň - Bílá Hora TJ Sokol Řeporyje 3:4
20 29.5.2022 12:00 SK Liapor K. Vary TJ Radomyšl 2:5
21 29.5.2022 12:00 TJ Dynamo Č.Budějovice TJ Baník Stříbro 2:5
22 5.6.2022 12:00 TJ Baník Stříbro TJ Plzeň - Bílá Hora 3:4
23 5.6.2022 14:00 TJ Radomyšl TJ Sokol Řeporyje 4:3
24 5.6.2022 12:00 SK Liapor K. Vary TJ Dynamo Č.Budějovice 4:3
25 12.6.2022 10:00 TJ Plzeň - Bílá Hora SK Liapor K. Vary 3:4
26 12.6.2022 12:00 TJ Dynamo Č.Budějovice TJ Radomyšl 3:4
27 12.6.2022 12:00 TJ Sokol Řeporyje TJ Baník Stříbro 2:5
28 19.6.2022 12:00 TJ Dynamo Č.Budějovice TJ Plzeň - Bílá Hora 7:0
29 19.6.2022 14:00 TJ Radomyšl TJ Baník Stříbro 3:4
30 19.6.2022 12:00 SK Liapor K. Vary TJ Sokol Řeporyje 0:7

Playoff:

QF 1/1 28.8.2022 14:00 TJ Radomyšl TJ Holice 4:2
QF 2/1 28.8.2022 14:00 TJ Peklo nad Zdobnicí TJ Dynamo Č.Budějovice 4:1
QF 3/1 28.8.2022 12:00 TJ Baník Stříbro TJ Spartak Čelákovice 4:2
QF 4/1 28.8.2022 14:00 MNK Modřice TJ Sokol Řeporyje 4:0
QF 1/2 4.9.2022 14:00 TJ Holice TJ Radomyšl 2:4
QF 2/2 4.9.2022 12:00 TJ Dynamo Č. Budějovice TJ Peklo nad Zdobnicí 1:4
QF 3/2 4.9.2022 10:00 TJ Spartak Čelákovice TJ Baník Stříbro 4:3
QF 4/2 4.9.2022 12:00 TJ Sokol Řeporyje MNK Modřice 1:4
9.-11. M 4.9.2022 9:00 TJ Slavoj Č. Brod SK Liapor K. Vary 2:4
9.-11. M 4.9.2022 12:00 TJ Plzeň - Bílá Hora TJ Slavoj Č. Brod 3:4
9.-11. M 4.9.2022 15:00 SK LIapor K. Vary TJ Plzeň - Bílá Hora 4:2
QF 3/3 11.9.2022 12:00 TJ Baník Stříbro TJ Spartak Čelákovice 2:5
SF 1/1 18.9.2022 14:00 TJ Radomyšl TJ Peklo nad Zdobnicí 1:4
SF 2/1 18.9.2022 12:00 MNK Modřice TJ Baník Stříbro 4:0
SF 1/2 25.9.2022 14:00 TJ Peklo nad Zdobnicí TJ Radomyšl :
SF 2/2 25.9.2022 12:00 TJ Baník Stříbro MNK Modřice :
SF 1/3 28.9.2022 14:00 TJ Radomyšl TJ Peklo nad Zdobnicí :
SF 2/3 28.9.2022 12:00 MNK Modřice TJ Baník Stříbro :
3 M 2.10.2022 :     :
F 8.10.2022 9:00     :